Ambassadeurs
16941
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16941,bridge-core-3.0,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16920
 

AMBASSADEURS

Wil je zelf ervaren hoe EDI er in de dagelijkse lespraktijk uitziet?

Neem dan een kijkje in de les bij een EDI-ambassadeur!

Annelies Minnaard

Annelies Minnaard

De Costaschool | Bodegraven

annelies.minnaard@d4w.nl

Groep 1 en 2

Corine Moes 

PCBS Oranje-Nassau | Rijnsburg

c.moes@oranjenassauschool.pcborijnsburg.nl

Groep 6

Dieuwertje Derksen 

IBS Al Iman | Almere

d.derksen@aliman.nl

Groep 6

Fatiha Saber 

IBS Al Iman | Almere

fsaber@aliman.nl

EDI ambassadeur Ilhem

Ilham Mehdi

IBS Ayoub | Hilversum

imehdi@ibsayoub.nl 

Groep 1/2

Janneke Heijda

Janneke Heida

CBS Johannes Looijenga Skoalle (JLS) | Surhuizum

janneke.heida@noventa.nl

Groep 7 (werkzaam op ma en di)
Rekenen

Jeannette van der Boon 

Oranje-Nassauschool | Rijnsburg

j.vanderboon@oranjenassauschool.pcborijnsburg.nl

Groep 1/2

Jitske Zwart

Jitske Zwart

OBS De Tandem | Oud Beijerland

jitskezwart99@hotmail.com

Groep 7

Karin van Scherpenzeel

Drie Koningenschool | De Meern

karin.van.scherpenzeel@rkdks.nl

Groep 5 (werkzaam op wo, do, vr)

Linda van Duijn

PCBS Oranje-Nassau | Rijnsburg

w.vanduyn@oranjenassauschool.pcborijnsburg.nl

Groep 1/2

EDI Ambassadeur Luzette Bos

Luzette Bos

GBS Het Talent | Bunschoten-Spakenburg

luzettebos@vvgo.nl

Groep 2

Manon Boss

Manon Boss

Mgr. Heyligersschool | Kwadendamme

mboss@prisma-scholen.nl

Groep 1 en 2

Oihiba Makrouf

IBS Al Iman | Almere

o.makrouf@aliman.nl

Groep 8

Richard de Vries - Douma

Richard de Vries

IKC de Kinderkoepel | Leeuwarden

r.devries@pcboleeuwarden.nl

Groep 4

Sandra Verbeem

Sandra Verbeem

Margrietschool | Woerden

sandra.verbeem@spco.nl

Groep 6

Serena Camfferman

RKBS Drie Koningen | De Meern

serena.camfferman@rkdks.nl

Groep 3

EDI ambassadeur Yan Shih Law

Yan Shih Law

De Kraal | Amsterdam

Groep 4

Goed om te weten:

  • De tijd van de les staat vast en kan niet worden verschoven.
  • Contact uitsluitend via de mail.
  • Maximaal twee bezoekers.
  • Een gesprek met de EDI-ambassadeur is mogelijk in de pauze of na schooltijd.
  • Neem iets mee als bedankje: een boek, een klassencadeau of deel eigen kennis in een presentatie na schooltijd.